Your address will show here +12 34 56 78

ecoMULTI

Systemowy regulator pogodowy zarządzający układami grzewczymi, chłodzenia i wentylacji.

System Hybrydowy

System zapewniający współpracę różnych źródeł ciepła w tym pomp ciepła, kotłów gazowych, kotłów elektrycznych wraz z rekuperatorami lub centralami wentylacyjnymi. ecoMULTI może jednocześnie sterować kilkoma źródłami ciepła. Zapewnia zarządzanie całym układem grzewczym. Wszystko z poziomu jednego panelu. Gwarancja zachowania komfortu termicznego w wybranych pomieszczeniach.

 

POMPY CIEPŁA

 

KOTŁY GRZEWCZE

 

WENTYLACJA

 

 

Intuicyjna Obsługa

Wbudowany asystent instalatora i użytkownika zapewnia wsparcie procesu konfiguracji i obsługi. Wszystko działa intuicyjnie. 

Prosta konfiguracja harmonogramów – tygodniowe programy czasowe dla obiegów grzewczych, ładowania zasobnika ciepłej wody, obiegu cyrkulacji oraz wentylacji.

ASYSTENT

INSTALATORA

 

WSPARCIE

KONFIGURACJI

 

APLIKACJA

MOBILNA

 

INTUICYJNE

HARMONOGRAMY

 

Wsparcie serwisowe online

Podgląd, modyfikacja, zdalne wsparcie użytkownika dzięki rozwiązaniu opartym na Internetowym koncie serwisowym. Serwis producenta ma możliwość zdalnego dostępu do parametrów pracy każdego zamontowanego regulatora. 

System internetowy zapewnia możliwość  wymiany lub aktualizacji oprogramowania on-line. Rozwiązanie wprowadza możliwość szybkiej reakcji serwisowej oraz ogranicza konieczność dojazdów do użytkownika.

  • Text Hover
  • Text Hover

Kaskady

Możliwość sterowania kilkoma pompami ciepła z poziomu jednego regulatora instalacyjnego. 

Bezpieczeństwo nieprzerwanego funkcjonowania całego układu grzewczego. Optymalny dobór mocy źródła ciepła. Opcja podłączenia dodatkowego  źródła ciepła jak grzałki przepływowe. 

Wersje OEM

Personalizacja produktu, to w naszej ocenie nie tylko projekt graficzny, to przede wszystkim wsparcie R&D. Proces badań zaczynamy w Laboratorium Techniki Grzewczej Plum, aby jak najlepiej spersonalizować algorytm pracy urządzenia. Dajemy gwarancję stałego rozwoju produktu zgodnie z trendami na rynku.

Dział Rozwoju dostosowuje produkt do wymagań Twojej firmy jak i otoczenia technologicznego i biznesowego. Wyróżnij się. W pełni spersonalizowany interface wyświetlacza odzwierciedlający komunikacje wizualną Twojej marki. Możliwość wdrożenia dedykowanego systemu internetowego. 

  • Text Hover

Pobierz

Pobierz i zapoznaj się z wszystkimi funkcjami i specyfikacją techniczną regulatora instalacyjnego ecoMULTI. Poznaj szeroką gamę dedykowanych akcesoriów Plum.

Zespół

Poznaj ludzi, którzy stoją za projektem ecoMULTI

  • Text Hover

Roman

Murawski

Zarządza zespołem handlowym działu Ogrzewnictwa i Wentylacji Plum. Odpowiedzialny za budowanie strategii wprowadzania produktów na rynek polski jak i europejski. Czuwa nad rozwojem projektów dedykowanych branży HVAC.
  • Text Hover

Piotr

Zawada

Odpowiedzialny za osiągnięcie konsensusu techniczno- marketingowego na etapie rozwoju projektu. Zbiera i analizuje informacje, które pozwalają dopasować produkt do wymagań klienta. Czuwa nad projektem w zakresie jego funkcjonalności, intuicyjności obsługi oraz designu. 
  • Text Hover

Maciej

Kukuczka

Odpowiedzialny za rynki eksportowe sterowników do pomp ciepła oraz kotłów pelletowych. W swojej pracy ceni sobie możliwość poznawania ludzi o różnych kulturach i mentalności. Pasjonat narciarstwa i gry na gitarze.
  • Text Hover

Sebastian

Matejczuk

Odpowiedzialny za prace rozwojowe nad projektem, badania i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań związanych z inteligentnym ogrzewaniem. Team Lider zespołu programistów i testerów. Miłośnik motoryzacji, nowoczesnych technologii i mocnego brzmienia. Złota rączka.